Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B1503CVA-S75437 i5-13420H 8 GB 512 GB SD15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: OS
29.139,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 29139.06
Asus ExpertBook B1503CVA-S75437 i5-13420H 8GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: OS Bilişim
29.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
2 30009
Asus Expertbook B1 B1503CVA-S75437 Intel I5-13420H 16GB Ddr5 256GB SSD 15.6"fhd (1920 x 1080) Freedos Taşınabilir Bilgisayar S75437F01+ZETTAÇANTA - 256 GB - 16 GB
Satıcı: Per4mance
40.963,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 40963.99
Asus Expertbook B1 B1503CVA-S75437 Intel I5-13420H 16GB Ddr5 512GB SSD 15.6"fhd (1920 x 1080) Freedos Taşınabilir Bilgisayar S75437F02+ZETTAÇANTA - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Per4mance
42.041,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 42041.99
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK