Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook B1503cva-S75438a016 İ7-13620H 16Gb 512Ssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
37.489,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önce
1 37489.10
Asus ExpertBook B1503CVA-S75438A016 i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
37.907,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 37907.38
Asus ExpertBook B1503CVA-S75438A016 i7-13620H 16GB 512SSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
38.848,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 38848.01
Asus Expertbook B1503CVA-S75438A016 I7-13620H 16GB 512SSD 15.6" Fhd W11P Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
40.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
4 40290.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK