Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: gokkusagibilgisayar
22.181,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
1 22181.44 Asus Expertbook B1500CEAE-BQ4167036 i5-1135G7 12 GB 512 GB SSD 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
23.016,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 23016.00 Asus ExpertBook B1500CEAE-BQ4167BT74 i5-1135G7 40 GB 1 TB SSD 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: B-T-Teknoloji
23.177,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
3 23177.35 Asus Expertbook Intel Core İ5-1135G7 12 Gb 512Gb Ssd 15.6"Fhd Windows 10 Pro B1500ceae-Bq4167036Satıcı: Notebook Store
23.504,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
4 23504.96 ASUS Expertbook Intel Core I5-1135g7 12 Gb 512gb Ssd 15.6"fhd Windows 10 Pro B1500ceae-bq4167036Satıcı: notebookstore
23.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 23899.00 Asus Expertbook İ5-1135G7 40 Gb 1 Tb Ssd 15.6 Windows 11 Pro B1500ceae-Bq4167735Satıcı: Zitek Bilişim
24.266,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
6 24266.26 Asus Expertbook Intel Core I5-1135G7 12 GB 512GB SSD 15.6"fhd Windows 10 Pro Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167036Satıcı: notebookstore
24.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 25009 Asus Expertbook Intel Core i5-1135G7 12 GB 512GB SSD 15.6\"FHD Windows 10 Pro B1500CEAE-BQ4167036Satıcı: notebookstore
25.016,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 25026 ASUS Expertbook Intel Core I5-1135g7 40gb 1tb Ssd 15.6"fhd Windows 11 Pro B1500ceae-bq4167074Satıcı: notebookstore
26.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 26699.00 Asus Expertbook Intel Core i5-1135G7 12 GB 512GB SSD 15.6"FHD Windows 10 Pro Taşınabilir Bilgisayar B1500CEAE-BQ4167036Satıcı: NotebookStore
27.042,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 27042.30 Asus Expertbook Intel Core i5-1135G7 40GB 1TB SSD 15.6"FHD Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167074Satıcı: notebookstore
27.886,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
11 27896 Asus Expertbook I5-1135G7 40 GB 1 Tb SSD 15.6'' Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167036Satıcı: İntegra Bilgisayar
29.101,28 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
12 29111.28 ASUS EXPERTBOOK i5-1135G7 40 GB 1 TB SSD 15.6'' Windows 11 Pro B1500CEAE-BQ4167036Satıcı: İntegra Bilgisayar
30.996,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 30996.25