Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Var

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-C58512B3D 2'si 1 Arada Fiyatları

Asus B3402FVA- C58512B3D Core 5 120U 8 GB 512 GB M2 NVME SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ramazanmutlu

35.517,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 35517.68
ASUS 14 DOKUNMATİK B3402FVA-C58512B3D CORE 5 120U-8GB DDR4 RAM-512GB M2 NVME-O/B UHD FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

35.927,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 35927.00
ASUS ExpertBook B3 Flip B3402FVA-C58512B3D Core 5-120U 8GB 512GB SSD O/B 14" Dokunmatik DOS Siyah 2 in 1 Notebook

Satıcı: ramazanmutlu

36.671,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 36671.57
ASUS ExpertBook B3 Flip B3402FVA-C58512B3D Core 5-120U 8GB 512GB SSD O/B 14" Dokunmatik DOS Siyah 2 in 1 Notebook

Satıcı: onlinealisverisyap

36.833,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 36833.12
Asus 14" Dokunmatik Core 5 120U- 8Gb Ddr4 Ram- 512Gb M2 Nvme- O/B Uhd Fdos / B3402fva- C58512b3d

Satıcı: ramazanmutlu

36.946,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 36946.10
Asus 14" Dokunmatik B3402fva- C58512b3d Core 5 120U- 8Gb Ddr4 Ram- 512Gb M2 Nvme- O/B Uhd Fdos

Satıcı: onlinealisverisyap

37.480,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 37480.50
Asus B3402FVA- C58512B3D Core 5 120U 8 GB 512 GB M2 NVME SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

37.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 37699.00
ASUS 14" DOKUNMATİK B3402FVA- C58512B3D CORE 5 120U- 8GB DDR4 RAM- 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

38.360,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

8 38370.84
Asus 14" Dokunmatik B3402FVA- C58512B3D Core 5 120U- 8gb Ddr4 Ram- 512GB M2 Nvme- O/b UHD Fdos - 512 GB - 8 GB

Satıcı: 7Renk

39.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 39899.00
Asus 14" Dokunmatik B3402FVA- C58512B3D Core 5 120U- 8gb Ddr4 Ram- 512GB M2 Nvme- O/b UHD Fdos - 512 GB - 8 GB

Satıcı: ZmTeknoloji

39.951,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 39951.56
ASUS 14" Dokunmatik CORE 5 120U- 8GB DDR4 RAM- 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS / B3402FVA- C58512B3D

Satıcı: Teknoraks

40.350,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 40350.56
ASUS 14" Dokunmatik CORE 5 120U- 8GB DDR4 RAM- 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS / B3402FVA- C58512B3D

Satıcı: 7Renk

41.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 41399.00
ASUS 14" Dokunmatik CORE 5 120U- 16GB DDR4 RAM- 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS / B3402FVA- C58512B3D

Satıcı: onlinealisverisyap

41.977,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 41987.55
ASUS 14" Dokunmatik CORE 5 120U- 8GB DDR4 RAM- 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS / B3402FVA- C58512B3D

Satıcı: onlinealisverisyap

42.416,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 42416.63
ASUS 14" Dokunmatik CORE 5 120U- 24GB DDR4 RAM- 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS / B3402FVA- C58512B3D

Satıcı: onlinealisverisyap

44.586,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

15 44596.32
ASUS 14" Dokunmatik CORE 5 120U- 8GB DDR4 RAM- 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS / B3402FVA- C58512B3D

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

57.419,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 57419.71

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-C58512B3D 2'si 1 Arada Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-C58512B3D 2'si 1 Arada Temel Özellikleri

Var

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-C58512B3D 2'si 1 Arada Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 329.0 mm
• Derinlik 223.9 mm
• Kalınlık 19.5 mm
• Ağırlık 1.61 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 120U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4
• Mevcut Bellek Düzeni Tümleşik 8 GB
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik + 1 Yuva
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 40 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.0a
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-C58512B3D 2'si 1 Arada Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.