Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Var

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D 2'si 1 Arada Fiyatları

Asus Expertbook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D I5-1335U 8gb 512GB SSD 14" Fullhd Dokunmatik 2'in1 Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoyakala | 1 yorum

31.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 31799.00
Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D i5-1335U 8 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

31.872,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 31872.58
Expertbook B3 Flip B3402fva-I58512s0d I5-1335U 8Gb 1Tb Ssd 14" Fullhd Dokunmatik 2'İn1 Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: indirimdehepsi

32.373,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 32373.60
Asus Expertbook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D I5-1335U 8gb 512GB SSD 14" Fullhd Dokunmatik 2'in1 Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: indirimde | 1 yorum

32.490,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 32490.30
B3402fva I5-1335U 8Gb 512Gb 14'' Freedos Touch

Satıcı: indirimdehepsi

32.946,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

5 32946.60
Asus Expertbook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D İ5-1335U 8gb 512GB SSD 14" Fullhd Dokunmatik 2'in1 WIN11 Pro + Elektropasaj Ç

Satıcı: ElektroPasaj

34.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 34199.05
Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D i5-1335U 8 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: OKYANUSMALATYA

34.466,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 34466.04
ASUS expertbook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D I5-1335U 8gb 512GB SSD 14" Fullhd Dokunmatik 2'in1 WINDOWS11 Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Sner Teknoloji

36.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 36899.00
Asus expertbook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D I5-1335U 16GB 512GB SSD 14" Fullhd Dokunmatik 2'in1 Dos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: CİMETE TEKNOLOJİ

48.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 48989.00

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D 2'si 1 Arada Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D 2'si 1 Arada Temel Özellikleri

Var

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D 2'si 1 Arada Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 329.0 mm
• Derinlik 223.9 mm
• Kalınlık 19.5 mm
• Ağırlık 1.61 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1335U
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR4

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.0a
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D 2'si 1 Arada Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.