Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS Expertbook B3 Flip B3402fva-ı58512s0d11 I5-1335u 8gb 512ssd 14\" Fhd Touch W11p Dizüstü Bilgisay Satıcı: indirimdehepsi
31.725,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
1 31725.76
Asus ExpertBook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D15 i5-1335U 24 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
43.143,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 43143.18
Asus Expertbook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D15 I5-1335U 24 GB 1TB SSD 14" Fhd Touch Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT016
Satıcı: teknoraks
45.878,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
3 45878.00
Expertbook B3 Flip B3402fva-I58512s0d15 I5-1335U 24 Gb 1Tb Ssd 14" Fhd Touch Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-Cnt016
Satıcı: Ensarbilişim
51.569,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 51569.10
Asus Expertbook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D15 I5-1335U 24 GB 1TB SSD 14" Fhd Touch Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT016
Satıcı: Sner Teknoloji
53.999,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 53999.02
ASUS Expertbook B3 Flip B3402FVA-I58512S0D15 I5-1335U 24 GB 1TB SSD 14" Fhd Touch Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT01 Satıcı: Sner Teknoloji
53.999,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 53999.02
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK