Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook B5 B5405CCA-U716512B0D Ultrabook Fiyatları

Asus B5405CCA-U716512B0D Ultra 7 255H 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: unitech

52.652,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 52652.82
Asus B5405CCA-U716512B0D Ultra 7 255H 16 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Uzmanlarpc

55.146,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 55146.86
ASUS 14" B5405CCA-U716512B0D ULTRA 7-255H 16GB 512GB M2 NVME- O/B UHD FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

55.361,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 55371.25
ASUS ExpertBook B5 B5405CCA-U716512B0D Ultra 7-255H 16GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Notebook

Satıcı: onlinealisverisyap

55.586,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 55586.62
Asus B5405CCA-U716512B0D, Expertbook B5, Ultra 7 255H, 14" Wuxga Full Hd, 16GB Ddr5 Ram, 512GB Ssd, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook - Yok - 16 GB

Satıcı: teknodep

57.331,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 57331.40
ASUS ExpertBook B5 B5405CCA-U716512B0D Ultra 7-255H 16GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Notebook

Satıcı: AllMall Elektronik

59.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 59849.05
Asus Expertbook B5 B5405CCA-U716512B0D 14" Intel Core Ultra 7 255H Aı Boost Npu TOP13 16GB Ddr5 512GB SSD Intel Arc Graphics 14" Wuxga (1920X1200) IPS 300NITS Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 62999.00
Asus Expertbook B5 B5405CCA-U716512B0D 14" Intel Core Ultra 7 255H AI Boost NPU Top13 16GB Ddr5 512GB SSD Intel Arc Graphics 14" Wuxga (1920X1200) IPS 300NITS FreeDOS Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 62999.00
Asus Expertbook B5 B5405CCA-U716512B0D 14" Intel Core Ultra 7 255H AI Boost NPU Top13 16GB Ddr5 512GB SSD Intel Arc Graphics 14" Wuxga (1920X1200) IPS 300NITS FreeDOS Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

64.790,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 64790.17

Asus ExpertBook B5 B5405CCA-U716512B0D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook B5 B5405CCA-U716512B0D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook B5 B5405CCA-U716512B0D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 315.1 mm
• Derinlik 226.8 mm
• Kalınlık 17.9 mm
• Ağırlık 1.41 kg
• Renk Koyu Gri
• Gövde Malzemesi Alüminyum (Üst)

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Kapatılabilir 1080p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

Asus ExpertBook B5 B5405CCA-U716512B0D Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.