Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Expertbook B5 I7-1260P 16-Gbddr5 512 Gb Ssd 16" Oled Wquxga Freedos Dizüstü Bilgisayar B5602cba-I7126016512ds Bt2
Satıcı: Ensarbilişim
66.849,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 66849.10
Asus Expertbook B5 I7-1260P 16-Gbddr5 512 GB SSD 16" OLED Wquxga Freedos Dizüstü Bilgisayar B5602CBA-I7126016512DS Bt2
Satıcı: Sner Teknoloji
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 69999.00
Asus ExpertBook B5 i7-1260P 16GB 512 GB SSD 16" OLED WQUXGA Freedos Dizüstü Bilgisayar B5602CBA-i7126016512DS BT2 Satıcı: Sner Teknoloji
69.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 69999.00
Expertbook B5 I7-1260P 16-Gbddr5 1 Tbssd 16" Oled Wquxga Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar B5602cba-I7126016512ds Bt22
Satıcı: Ensarbilişim
76.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 76399.00
Asus Expertbook B5 I7-1260P 16-Gbddr5 1 Tbssd 16" OLED Wquxga Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar B5602CBA-I7126016512DS BT22
Satıcı: Sner Teknoloji
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 79999.00
Asus ExpertBook B5 i7-1260P 16GB 1 TBSSD 16" OLED WQUXGA Windows 11 Home Dizüstü Bilgisayar B5602CBA-i7126016512DS BT22 Satıcı: Sner Teknoloji
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
6 79999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK