Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook B5 B5605CCA-U716512B1D Laptop Fiyatları

Asus Expertbook B5 B5605CCA-U716512B1D Ultra 7-255H 16 GB 512 GB SSD 16" Dos WUXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ebz

49.979,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 49979.79
Asus Expertbook B5 B5605CCA-U716512B1D Ultra 7-255H 16 GB 512 GB SSD 16" Dos WUXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ramazanmutlu

51.855,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 51855.71
Asus ExpertBook B5605CCA-U716512B1D Ultra7-255H 16GB 512SSD 16" UHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Karina Bilişim

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

3 53009
Asus ExpertBook B5 İntel Core Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD Arc 140T 16" WUXGA Notebook B5605CCA-U716512B1D

Satıcı: Karina Bilişim

53.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 53199.05
Asus ExpertBook B5 İntel Core Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD Arc 140T 16" WUXGA Notebook B5605CCA-U716512B1D

Satıcı: AllMall Elektronik

53.199,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 53199.05
Asus Expertbook B5 B5605cca-U716512b1d Intel Core Ultra 7 255H Aı Boost Npu Top13 16Gb Ddr5 512Gb Ssd Intel Arc Graphics 16" Wuxga (1920X1200) Ips 300Nıts Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

53.479,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 53479.10
Asus Expertbook B5 B5605CCA-U716512B1D Intel Core Ultra 7 255H Aı Boost Npu TOP13 16GB Ddr5 512GB SSD Intel Arc Graphics 16" Wuxga (1920X1200) IPS 300NITS Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

53.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 53799.00
Asus Expertbook B5605cca-U716512b1d Ultra7-255H 16Gb 512Ssd 16" Uhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

53.920,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 53920.30
Asus Expertbook B5 B5605CCA-U716512B1D Intel Core Ultra 7 255H Aı Boost Npu TOP13 16GB Ddr5 512GB SSD Intel Arc Graphics 16" Wuxga (1920X1200) IPS 300NITS Freedos Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: yzrobotik

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 53999.00
Asus Expertbook B5 B5605CCA-U716512B1D Intel Core Ultra 7 255H AI Boost NPU Top13 16GB Ddr5 512GB SSD Intel Arc Graphics 16" Wuxga (1920X1200) IPS 300NITS FreeDOS Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 55999.00
Asus Expertbook B5 B5605CCA-U716512B1D Intel Core Ultra 7 255H AI Boost NPU Top13 16GB Ddr5 512GB SSD Intel Arc Graphics 16" Wuxga (1920X1200) IPS 300NITS FreeDOS Taşınabilir Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

56.436,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 56436.35
ASUS Expertbook B5 Intel Core Ultra 7 255H 16GB 512GB SSD Arc 140T 16" Wuxga FreeDos B5605CCA-U716512B1D

Satıcı: Aison

56.453,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 56453.00

Asus ExpertBook B5 B5605CCA-U716512B1D Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook B5 B5605CCA-U716512B1D Laptop Temel Özellikleri

Asus ExpertBook B5 B5605CCA-U716512B1D Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 358.4 mm
• Derinlik 253.9 mm
• Kalınlık 17.90 mm
• Ağırlık 1.75 kg
• Renk Koyu Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255H
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.10 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.50 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 16 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 6 x Performans Çekirdeği (2.00 - 5.10 GHz) 8 x Verimlilik Çekirdeği (1.50 - 4.40 GHz)
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 13
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri microSD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Kızılötesi 1080p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 63.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc 140T
• Dahili Grafik Azami Frekans 2.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 74 H.264 Hardware Encode/Decode H.265 (HEVC) Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing VP9 Bitstream & Decoding X-cores 8

Asus ExpertBook B5 B5605CCA-U716512B1D Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.