Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook B5 B5605CCA-U716512B1D18 Ultra 7 255H 64 GB 2 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: rainproteknoloji
103.869,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 103869.06
Asus Expertbook B5 Intel Core Ultra 7 255H Aı 64 GB Ddr5 2 Tb SSD 16" Wuxga IPS 300NITS WİN11PRO Taşınabilir Bilgisayar B5605CCA-U716512B1D18
Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
107.736,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 107736.52
Asus ExpertBook B5 B5605CCA-U716512B1D18 Ultra 7 255H 64 GB 2 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: alisverisdunyasicen
115.149,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 115149.06
Expertbook B5 Intel Core Ultra 7 255H Aı 64 Gb Ddr5 2 Tb Ssd 16" Wuxga Ips 300Nıts Win11pro Taşınabilir Bilgisayar B5605cca-U716512b1d18
Satıcı: Alışverişdünyası Center
116.986,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 116986.60
Asus Expertbook B5 Intel Core Ultra 7 255H Aı 64 GB Ddr5 2 Tb SSD 16" Wuxga IPS 300NITS WİN11PRO Taşınabilir Bilgisayar B5605CCA-U716512B1D18
Satıcı: Alışverişdünyası-Center
119.436,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 119436.52
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK