Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GLC
22.539,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 22539.04 ASUS 14" B9400CEA-KC0932 CORE i7 1165G7-8GB RAM-512GB SSD-FDOS KURUMSAL NOTEBOOKSatıcı: aldımbak
22.794,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 22794.03 Asus ExpertBook B9 B9400CEA-KC0932 i7-1165G7 8 GB 512 GB 14" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: unitech
23.914,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 23914.99 Asus 14" B9400CEA-KC0932 Core İntel Core i7 1165G7-8GB RAM-512GB Ssd-Fdos Kurumsal NotebookSatıcı: Aldimbak1
23.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 24009 ASUS B9400cea-kc0932 Intel Core I7-1165g7 8gb 512gb 14'' Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: aldimbak
23.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 23999.00 Asus ExpertBook B9 B9400CEA-KC0932 i7-1165G7 8 GB 512 GB 14" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Uzmanlarpc
24.174,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 24174.89 Asus Expertbook B9400CEA-KC0932 INTEL I7-1165G7 8GB Ram 512GB SSD 14" Fhd FREEDOS Aydınlatmalı Klavye Taşınabilir Bilgisayar - SiyahSatıcı: NetmatikElektronik | 1 yorum
24.414,99 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 24424.99 ASUS B9400CEA-KC0932, ExpertBook B9, i7-1165G7, 14" FHD, 8Gb Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, NoteSatıcı: Ptd Bilişim
24.774,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 24784.17 Asus Expertbook B9 İ7 1165-14-8G-512Ssd-Dos B9400cea-Kc0932Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
25.033,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
9 25033.83 Asus Expertbook B9400CEA-KC0932 INTEL I7-1165G7 8GB Ram 512GB SSD 14" Fhd FREEDOS Aydınlatmalı Klavye Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Pivot Expert
27.839,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
10 27839.04 Asus B9400Cea-Kc0932 Intel Core I7-1165G7 8Gb 512Gb 14'' Freedos Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Pivot Expert
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 28009 Asus B9400Cea I7-1165G7 8Gb 512Gb 14 Inç Freedos B9400Cea-Kc0932 Notebook SiyahSatıcı: PivotExpert
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 27999.00 ASUS B9400cea I7-1165g7 8gb 512gb 14'' Freedos B9400CEA-KC0932Satıcı: PivotExpert
28.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
13 28999.00