Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-PP2139 Ultrabook Fiyatları

ASUS B9403CVAR-PP2139, ExpertBook B9 OLED, Ultra 7 150U, 14" OLED, 32Gb DDR5 Ram, 1Tb NVMe SSD, Paylaşımlı Ekran Ka

Satıcı: netsipariş

78.417,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

1 78417.13
Asus B9403cvar-Pp2139, Expertbook B9 Oled, Ultra 7 150U, 14" Oled, 32Gb Ddr5 Ram, 1Tb Nvme Ssd, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook

Satıcı: Netsiparis

79.339,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 79339.90
Asus ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-PP2139-02 Core 7-150U 32 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: newgene

79.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 79819.00
Asus Expertbook B9 Oled B9403CVAR-PP2139 i7-150U 32 GB 1 TB SSD 14" Dos WQXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

80.070,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 80070.06
Asus Expertbook B9 B9403cvar-Pp2139 Core7 150U 32Gb 1Tbssd 14" Wqxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

80.705,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 80705.40
ASUS ExpertBook B9 B9403CVAR-PP2139 Core 7-150U 32GB 1TB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Siyah Notebook

Satıcı: LowellTeknoloji

83.874,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 83874.55
Asus B9403CVAR-PP2139, Expertbook B9 Oled, Ultra 7 150U, 14" Oled, 32GB Ddr5 Ram, 1tb Nvme Ssd, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook - Yok - 32 GB

Satıcı: netsiparis

84.354,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 84354.30
Asus Expertbook B9403CVAR-PP2139 O1 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 14" Wqxga OLED Freedos, 1 TB

Satıcı: OS Bilişim

84.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 85009
Asus Expertbook B9403CVAR-PP2139 O2 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 14" Wqxga OLED Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 32 GB

Satıcı: OS BİLİŞİM

84.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 84999.00
ASUS Expertbook B9403CVAR-PP2139 O1 Intel Core 7 150U 32GB 512GB SSD 14" Wqxga OLED Freedos

Satıcı: OS Bilişim

84.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 84999.00
Asus ExpertBook B9 B9403CVAR-PP2139 Core7 150U 32GB 1TBSSD 14" WQXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

86.573,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 86583
ASUS ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-PP2139 Core 7 150U 32GB 1TBSSD 14" WQXGA+ FreeDOS Dizüstü Bilgisay

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

86.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 86999.00
Asus ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-PP2139 Core 7 150U 32GB 1TBSSD 14" WQXGA+ FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: LowellTeknoloji

88.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 88689

Asus ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-PP2139 Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-PP2139 Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-PP2139 Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 150U
• İşlemci Temel Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.20 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü LPDDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

• Sabit Disk (HDD) Yok
• Sabit Disk (SSD) Var
• Sabit Disk (SSD) Boyutu 1 TB

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.0b
• HDMI Özellikleri Micro-HDMI
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Micro HDMI Yuvasından Adaptör İle
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.1
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Kapatılabilir 1080p Kızılötesi
• Pil Gücü 63.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Hızlı Şarj Özelliği Var
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Display Port 1.4 Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook B9 OLED B9403CVAR-PP2139 Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.