Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C516512G0D Ultrabook Fiyatları

ASUS ExpertBook P1403CVA-C516512G0D Core 5 210H 16Gb Ram 512Gb Ssd 14" FullHD FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: TEKRON

32.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 32900.00
Asus Expertbook P1 P1403CVA-C516512G0D Core 5 210H 16 GB 512 GB NVMe SSD Dizüstü Bilgisayar 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Smallman

33.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 33699.00
Asus Expertbook P1 P1403CVA-C516512G0D Core 5 210H 16 GB 512 GB NVMe SSD Dizüstü Bilgisayar 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ebz

33.831,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 33831.53
Asus Expertbook P1 14" P1403CVA-C516512G0D - CORE 5 210H İşlemci - 16GB DDR5 RAM -512GB Nvme SSD-FreeDos

Satıcı: netsipariş

34.063,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 34063.66
Asus Expertbook P1 P1403cva-C516512g0d Core 5-210H 16Gb 512Gb Ssd O/B Intel Uhd 14" Dos Notebook

Satıcı: Netsiparis

34.474,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 34474.90
Asus Expertbook P1 C5-210H 16GB 512GB SSD 14.0 Fdos - 16 GB - 512 GB

Satıcı: TechVera

35.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 35850.00
Asus Expertbook P1 14" P1403CVA-C516512G0D - CORE 5 210H İşlemci - 16GB DDR5 RAM -512GB Nvme SSD-FreeDos

Satıcı: ramazanmutlu

36.221,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 36221.84
Asus Expertbook P1403cva-C516512g0d Core 5 210H 16Gb 512Gb Freedos 14" Notebook

Satıcı: Smallman

36.428,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 36428.40
Asus Expertbook P1 C5-210H 16GB 512GB SSD 14.0 Fdos - 16 GB - 512 GB

Satıcı: netsiparis

36.618,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 36618.60
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-C516512G0D Core5 210H 16GB 512SSD UHD 14" FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: X ELEKTRONİK

37.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 37909
ASUS ExpertBook P1403CVA-C516512G0D Core 5 210H 16Gb Ram 512Gb Ssd 14" FullHD FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

38.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 38999.00
Asus Expertbook P1403Cva-C516512G0D Core 5 210H 16Gb 512Gb Freedos 14" Notebook Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Pazareyle

41.369,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 41369.57
ASUS P1403CVA-C516512G0D, ExpertBook P1, Core 5 210H, 14" FHD, 16Gb DDR5 Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook

Satıcı: MAESKO

47.706,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

13 47706.76

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C516512G0D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C516512G0D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C516512G0D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 324.5 mm
• Derinlik 214.4 mm
• Kalınlık 19.70 mm
• Ağırlık 1.40 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 210H
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği (2.20 - 4.80 GHz) 4 x Verimlilik Çekirdeği (1.60 - 3.60 GHz)
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.4 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 48 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C516512G0D Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.