Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C716512G0D Ultrabook Fiyatları

Asus Expertbook P1 P1403CVA-C716512G0D Core 7 240H 16 GB 512 GB NVMe SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: allmall

40.419,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 40419.06
Asus Expertbook P1 14" P1403CVA-C716512G0D - CORE 7 240H İşlemci - 16GB DDR5 RAM -512GB Nvme SSD-FreeDos

Satıcı: AllMall Elektronik

40.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 40849.05
Asus Expertbook P1 14" P1403cva-C716512g0d - Core 7 240H İşlemci - 16Gb Ddr5 Ram -512Gb Nvme Ssd-Freedos

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

41.064,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 41064.10
Asus Expertbook P1 P1403CVA-C716512G0D Core 7 240H 16 GB 512 GB NVMe SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ebz

41.171,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 41171.99
Asus Expertbook P1 14" P1403CVA-C716512G0D - Core 7 240H Işlemci - 16GB Ddr5 Ram -512GB Nvme Ssd-Freedos - 512 GB - 16 GB

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

41.279,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 41279.04
Asus P1403cva-C716512g0d, Expertbook P1, Core 7 240H, 14" Fhd, 16Gb Ddr5 Ram, 512Gb Ssd, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook

Satıcı: Rubu bilişim teknoloji

42.593,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 42593.00
Asus Expertbook P1 14" P1403CVA-C716512G0D - CORE 7 240H İşlemci - 16GB DDR5 RAM -512GB Nvme SSD-FreeDos

Satıcı: netsipariş

42.887,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 42887.29
Asus Expertbook P1 14" P1403CVA-C716512G0D - CORE 7 240H İşlemci - 16GB DDR5 RAM -512GB Nvme SSD-FreeDos

Satıcı: ALLMALL ELEKTRONİK

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 42999.00
Asus Expertbook P1 14" P1403CVA-C716512G0D - Core 7 240H Işlemci - 16GB Ddr5 Ram -512GB Nvme Ssd-Freedos - 512 GB - 16 GB

Satıcı: kuralay

45.140,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 45140.64
ASUS P1403CVA-C716512G0D, ExpertBook P1, Core 7 240H, 14" FHD, 16Gb DDR5 Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook

Satıcı: MAESKO

57.973,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 57973.81

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C716512G0D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C716512G0D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C716512G0D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 324.5 mm
• Derinlik 214.4 mm
• Kalınlık 19.70 mm
• Ağırlık 1.40 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 240H
• İşlemci Temel Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 64 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-C716512G0D Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.