Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D Ultrabook Fiyatları

Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D I5-13420H 8 GB 512SSD 14" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB

Satıcı: senatorbil

29.852,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 29852.71
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D I5-13420H 8 GB 512SSD 14" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB

Satıcı: istanbulArena

29.852,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 29852.71
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D i5-13420H 8GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Notebook

Satıcı: netsipariş

31.932,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 31932.81
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: unitech

31.956,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 31956.58
Asus Expertbook P1 P1403cva-I58512g0d İ5-13420H 8Gb 512Gb Ssd O/B Intel Uhd 14" Dos Notebook

Satıcı: Netsiparis

32.332,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 32332.80
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Uzmanlarpc

33.251,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 33251.64
Asus Expertbook P1 P1403cva-I58512g0d İ5-13420H 8 Gb 512 Gb Ssd 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ZmTeknoloji

33.722,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 33722.00
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D i5-13420H 8GB 512SSD 14" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: netsiparis

33.877,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 33877.06
ASUS Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D I5-13420H 8 GB 512SSD 14" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: JADDA

34.402,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 34402.30
ASUS P1403CVA-I58512G0D, ExpertBook P1, i5-13420H, 14" FHD, 8Gb DDR5 Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free D

Satıcı: Ptd Bilişim

34.735,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 34735.23
ASUS Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D I5-13420H 8 GB 512SSD 14" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

35.153,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 35163.24
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D i5-13420H 8GB 512SSD 14" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

36.173,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 36173.66
ASUS Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D I5-13420H 8 GB 512SSD 14" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Aison

36.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 36599.00

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 324.5 mm
• Derinlik 214.4 mm
• Kalınlık 19.70 mm
• Ağırlık 1.40 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.