Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D010 I5-13420H 8gb 512SSD 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir bilgisayar-CNT011 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: istanbulArena | 1 yorum
31.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 31999.00
Expertbook P1 P1403cva-I58512g0d010 I5-13420H 8Gb 512Ssd 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-Cnt011
Satıcı: Ensarbilişim
33.424,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 33424.10
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D010 i5-13420H 8GB 512SSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT011 Satıcı: Sner Teknoloji
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 35009
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D010 I5-13420H 8gb 512SSD 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir bilgisayar-CNT011 - 512 GB - 8 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
34.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 34999.00
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D010 i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
37.754,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 37754.16
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D010 i5-13420H 8GB 512SSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT011 Satıcı: Teknoraks
38.556,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 38556.95
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK