Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D012 I5-13420H 16GB 512SSD 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir bilgisayar-CNT013 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena | 2 yorum
35.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 35999.00
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D012 i5-13420H 16GB 512SSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT013 Satıcı: istanbul-Arena
35.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 36009.99
Expertbook P1 P1403cva-I58512g0d012 I5-13420H 16Gb 512Ssd 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-Cnt013
Satıcı: Ensarbilişim
36.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 36289.10
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D012 I5-13420H 16GB 512SSD 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir bilgisayar-CNT013 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 2 yorum
37.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 37999.00
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D012 i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
39.527,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 39527.00
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D012 i5-13420H 16GB 512SSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT013 Satıcı: Teknoraks
40.485,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 40485.69
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D012 i5-13420H 16GB 512SSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT01 Satıcı: Aison
40.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 40999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK