Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Expertbook P1 P1403cva-I58512g0d013 I5-13420H 16Gb 1Tb Ssd 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-Cnt014
Satıcı: Ensarbilişim
38.199,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 38199.10
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D013 I5-13420H 16GB 1TB SSD 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir bilgisayar-CNT014 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: istanbulArena
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 38999.00
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D013 i5-13420H 16GB 1TBSSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT014 Satıcı: Sner Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
3 40009
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G0D013 I5-13420H 16GB 1TB SSD 14" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir bilgisayar-CNT014 - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 39999.00
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D013 i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
46.796,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 46796.96
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G0D013 i5-13420H 16GB 1TBSSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT014 Satıcı: Teknoraks
47.866,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
6 47866.14
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK