Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G1D Ultrabook Fiyatları

Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G1D i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: vizyonbilgisayar

27.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 27260.00
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G1D i5-13420H 8GB 512SSD 14" FullHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 27999.00
ASUS 14" EXPERTBOOK P1 P1403CVA-I58512G1D İ5-13420H-8GB RAM-512GB SSD-FDOS NOTEBOOK

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 30009
ASUS 14" EXPERTBOOK P1 P1403CVA-I58512G1D İ5-13420H-8GB RAM-512GB SSD-FDOS NOTEBOOK - 250 GB

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 29999.00
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G1D i5-13420H 8GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Notebook

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

29.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 29999.00
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G1D I5-13420H 8gb Ram 512GB SSD 14" Fullhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: istanbulArena

30.399,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 30399.99
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G1D i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: istanbulArena

31.019,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 31019.06
Asus Expertbook P1 P1403cva-I58512g1d I5-13420H 8Gb Ram 512Gb Ssd 14" Fullhd W11p Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: İSTANBUL ARENA

31.992,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 31992.50
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I58512G1D I5-13420H 8gb Ram 512GB SSD 14" Fullhd Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 8 GB

Satıcı: istanbulArena

32.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 32999.00
Asus Expertbook P1 P1403cva-I58512g1d I5-13420H 16Gb Ram 512Gb Ssd 14" Fullhd W11p Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: İSTANBUL ARENA

36.863,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 36863.00

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G1D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G1D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G1D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 324.5 mm
• Derinlik 214.4 mm
• Kalınlık 19.70 mm
• Ağırlık 1.40 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I58512G1D Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.