Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G0D i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: rainproteknoloji
36.546,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 36546.30
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G0D i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: ProdosBilisim
37.083,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 37083.00
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G0D i7-13620H 16GB 512SSD 14" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
39.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 sn önce
3 40009
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I716512G0D I7-13620H 16 GB 512SSD 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 42499.00
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G0D i7-13620H 16GB 512GB SSD O/B Intel UHD 14" DOS Notebook Satıcı: Sner Teknoloji
42.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 42499.00
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I716512G0D I7-13620H 16 GB 512SSD 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar - Gri
Satıcı: Alışverişdünyası-Center | 1 yorum
43.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 43599.00
ASUS 14" P1403CVA-I716512G0D Core I7 13620H 16GB DDR5 RAM 512GB Nvme Freedos Satıcı: ALİSVERİSDÜNYASİ-CENTER
45.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 45499.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK