Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Expertbook P1 P1403cva-I716512g0d001 I7-13620H 16 Gb 1Tb Ssd 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt002
Satıcı: Ensarbilişim
44.884,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
1 44884.10
Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G0D001 i7-13620H 16GB 1TBSSD 14" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT002 Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ
45.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
2 45909
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I716512G0D001 I7-13620H 16 GB 1TB SSD 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT002 - Gri
Satıcı: Sner Teknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
3 46999.00
Asus ExpertBook P1403CVA-I716512G0D001 i7-13620H 16 GB 1 TB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: elimar
46.999,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 46999.06
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I716512G0D001 I7-13620H 16 GB 1TB SSD 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT002 Satıcı: Elimar
47.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 47499.05
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I716512G0D001 I7-13620H 16 GB 1TB SSD 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT002 - Gri
Satıcı: elimar
49.954,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 49954.00
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G0D001 i7-13620H 16GB 1TBSSD 14" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-C Satıcı: ALİSVERİSDÜNYASİ-CENTER
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 49999.00
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I716512G0D001 I7-13620H 16 GB 1TB SSD 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT002 Satıcı: elimar
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
8 49999.00
Asus Expertbook P1 P1403cva-I716512g0d001 I7-13620H 16 Gb 1Tb Ssd 14" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt002
Satıcı: Elimar
49.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
9 49999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK