Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G1D Ultrabook Fiyatları

Asus P1403CVA-I716512G1D, Expertbook P1, İ7-13620H, 14" Fhd, 16GB Ddr5 Ram, 512GB Ssd, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook - Yok - 16 GB

Satıcı: magicteknoloji

33.862,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 33862.85
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I716512G1D i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: magic

33.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 33799.00
Asus 14" P1403CVA-I716512G1D Core I7 13620H 16GB DDR5 RAM 512GB Nvme Freedos

Satıcı: Magic Teknoloji

34.965,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 34965.00
ASUS Expert Book P1403CVA i7-13620H 16GB 512GB 14'' FreeDos Taşınabilir Bilgisayar - Gümüş

Satıcı: TEKNOKOM Bilgisayar

34.989,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 34989.60
ASUS P1403CVA-I716512G1D, ExpertBook P1, i7-13620H, 14" FHD, 16Gb DDR5 Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

35.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 35399.00
Asus Expertbook P1 P1403CVA-I716512G1D i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: sanlimited

36.655,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 36655.30
ASUS P1403CVA-I716512G1D, ExpertBook P1, i7-13620H, 14" FHD, 16Gb DDR5 Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free

Satıcı: netsipariş

37.479,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 37479.64
ASUS ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G1D Dizüstü Bilgisayar i7-13620H 16GB 512GB SSD 14" FullHD FreeDOS Siyah

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

37.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 37909
Asus P1403cva-I716512g1d, Expertbook P1, İ7-13620H, 14" Fhd, 16Gb Ddr5 Ram, 512Gb Ssd, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook

Satıcı: Netsiparis

37.945,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 37945.90
Expertbook P1 P1403cva Intel Core İ7 13620H 14" 16Gb Ddr5 512Ssd Fhd Freedos Laptop

Satıcı: Ensarbilişim

40.109,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 40109.10

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G1D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G1D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G1D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 324.5 mm
• Derinlik 214.4 mm
• Kalınlık 19.70 mm
• Ağırlık 1.40 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ExpertBook P1 P1403CVA-I716512G1D Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.