Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Laptop Fiyatları

ASUS Expertbook P1 P1503CVA-C716512G0D CORE 7 240H 16GB DDR5 RAM 512GB SSD 15.6" FHD FDos Notebook

Satıcı: Atlantis Doğu

37.145,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 37155
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Core 7 240H 16 GB 512 GB NVMe SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: AtlantisDogu

39.265,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 39265.00
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Core 7 240H 16 GB 512 GB NVMe SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: atesavm

39.628,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 39628.52
Asus Expertbook P1503CVA-C716512G0D Core 7-240H 16Gb 512Gb FreeDOS 15.6" Notebook - 512 GB - 16 GB

Satıcı: C1teknoloji

39.885,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 39885.02
Asus Expertbook P1 15.6" P1503CVA-C716512G0D - CORE 7 240H İşlemci - 16GB DDR5 RAM -512GB Nvme SSD-FreeDos

Satıcı: Atlantis

40.126,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 40126.93
Asus Expertbook P1503CVA-C716512G0D Core 7-240H 16Gb 512Gb FreeDOS 15.6" Notebook - 512 GB - 16 GB

Satıcı: atlantis

40.977,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 40977.72
Asus Expertbook P1 15.6" P1503CVA-C716512G0D - CORE 7 240H İşlemci - 16GB DDR5 RAM -512GB Nvme SSD-FreeDos

Satıcı: Karina Bilişim

41.134,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 41134.05
ASUS Expertbook P1 P1503CVA-C716512G0D CORE 7 240H 16GB DDR5 RAM 512GB SSD 15.6'' FHD FDos Notebook

Satıcı: Atlantis Doğu

42.083,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 42083.01
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Core 7 240H 16 GB 512 GB NVMe SSD 15.6 Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: onlinealisverisyap

43.223,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 43233
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Core7 240H 16GB 512SSD UHD 15.6" FreeDos Taşınabilir Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

44.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 44409
ASUS P1503CVA-C716512G0D, ExpertBook P1, Core 7 240H, 15.6" FHD, 16Gb DDR5 Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran Kartı, Free Dos, Kurumsal Notebook

Satıcı: MAESKO

58.803,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 58803.61

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Laptop Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.5 mm
• Derinlik 232.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.61 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 240H
• İşlemci Temel Frekans 2.50 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.20 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.80 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.55 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Execution Units 64 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-C716512G0D Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.