Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D Laptop Fiyatları

Asus P1503CVA-I58512G0D i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: emrebilism45

26.319,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 26319.06
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D i5-13420H 8GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

27.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 27609
Asus P1503CVA-I58512G0D i5-13420H 8 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Yekdane

28.307,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 28307.91
Asus ExpertBook i5-13420H 8GB 512GB SSD 15.6 FHD W11P Notebook P1503CVA-I58512G0D 007

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

28.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 28809
Asus P1503CVA-I58512G0D I5-13420H Ddr5 8gb 512GB SSD 15.6'' Fdos Notebook

Satıcı: TEKNOCEP GSM

29.018,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 29018.71
Asus P1503CVA-I58512G0D I5-13420H Ddr5 8gb 512GB SSD 15.6'' Fdos Notebook

Satıcı: Ulus Bilişim

29.363,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 29363.58
P1503cva-I58512g0d I5-13420H Ddr5 8Gb 512Gb Ssd 15.6'' Fdos Notebook

Satıcı: Ensarbilişim

29.413,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 29413.10
Asus Expertbook P1503CVA-I58512G0D I5-13420H 8GB 512SSD 15.6 (Parmak oku) Dos

Satıcı: Bilgepazar

30.037,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 30037.08
Expertbook I5-13420H 8Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd W11p Notebook P1503cva-I58512g0d 007

Satıcı: Ensarbilişim

30.368,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 30368.10
Asus P1503CVA-I58512G0D İ5-13420H DDR5 8GB 512GB SSD 15.6'' Freedos Notebook

Satıcı: Sner Teknoloji

30.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 30799.00
Asus ExpertBook i5-13420H 8GB 512GB SSD 15.6" FHD W11P Notebook P1503CVA-I58512G0D 007

Satıcı: Sner Teknoloji

31.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 31799.00
Asus ExpertBook i5-13420H 16GB 512GB SSD 15.6 FHD Freedos Notebook P1503CVA-I58512G0D 001

Satıcı: Sner Teknoloji

32.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 32809
ASUS P1503CVA-I58512G0D I5-13420H 8GB 512SSD 15.6" FREEDOS

Satıcı: Teknoraks

33.338,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

13 33338.66

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D Laptop Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.5 mm
• Derinlik 232.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.61 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.