Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 Laptop Fiyatları

Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D003 I5-13420H 32 GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT004

Satıcı: Elimar

38.949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 38949.05
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 i5-13420H 32 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: elimar

40.419,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 40419.06
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D003 I5-13420H 32 GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT004 - Gri

Satıcı: elimar

40.962,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 40962.10
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D003 I5-13420H 32 GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT004

Satıcı: elimar

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 42999.00
Asus Expertbook P1 P1503cva-I58512g0d003 I5-13420H 32 Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt004

Satıcı: Elimar

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 42999.00
Expertbook P1 P1503cva-I58512g0d003 I5-13420H 32 Gb 512Ssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt004

Satıcı: Ensarbilişim

46.603,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 46603.10
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 i5-13420H 32 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: alisverisdunyasicen

48.653,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 48653.46
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 i5-13420H 32GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT004

Satıcı: Sner Teknoloji

48.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 48809
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D003 I5-13420H 32 GB 512SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT004 - Gri

Satıcı: Sner Teknoloji

48.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 48799.00
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 i5-13420H 32GB 512SSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT004

Satıcı: Teknoraks

51.233,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 51233.18

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 Laptop Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.5 mm
• Derinlik 232.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.61 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D003 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.