Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 Laptop Fiyatları

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 i5-13420H 32 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: elimar

47.939,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 47939.06
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D005 I5-13420H 32 GB 2TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT006

Satıcı: Elimar

48.449,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 48449.05
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D005 I5-13420H 32 GB 2TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT006 - 2 TB

Satıcı: elimar

50.953,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 50953.10
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D005 I5-13420H 32 GB 2TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT006

Satıcı: elimar

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 50999.00
Asus Expertbook P1 P1503cva-I58512g0d005 I5-13420H 32 Gb 2Tb Ssd 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-Cnt006

Satıcı: Elimar

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 50999.00
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 i5-13420H 32 GB 2 TB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: alisverisdunyasicen

56.963,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 56963.06
Asus Expertbook P1 P1503cva-I58512g0d005 İ5-13420H 32Gb 2Tbssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar-Cnt006

Satıcı: Teknoraks

58.691,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 58691.30
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 i5-13420H 32GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT006

Satıcı: Teknoraks

60.233,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 60233.36
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 i5-13420H 32GB 2TBSSD 15.6" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar-CNT006

Satıcı: Teknoraks

62.232,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 62242
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D005 I5-13420H 32 GB 2TB SSD 15.6" Fhd Freedos Taşınabilir Bilgisayar-CNT006 - 2 TB

Satıcı: teknoraks

63.302,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 63302.00

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 Laptop Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.5 mm
• Derinlik 232.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.61 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D005 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.