Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 Laptop Fiyatları

Expertbook P1 P1503cva-I58512g0d009 I5-13420H 16 Gb 1Tb Ssd 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-Cnt010

Satıcı: Ensarbilişim

37.053,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 37053.10
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 i5-13420H 16GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT010

Satıcı: RAİNPRO TEKNOLOJİ

37.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 37609
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: alisverisdunyasicen

38.446,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 38446.00
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D009 I5-13420H 16 GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT010 - Gri

Satıcı: Sner Teknoloji

38.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 38799.00
Asus Expertbook P1 P1503cva-I58512g0d009 İ5-13420H 16Gb 1Tbssd 15.6" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar-Cnt010

Satıcı: Teknoraks

40.044,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 40044.70
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 i5-13420H 16 GB 1 TB SSD 15.6" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

40.269,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 40269.60
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D009 I5-13420H 16 GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT010

Satıcı: Elimar

40.849,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 40849.05
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 i5-13420H 16GB 1TBSSD 15.6" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar-CNT010

Satıcı: Teknoraks

41.436,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 41436.36
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D009 I5-13420H 16 GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT010 - Gri

Satıcı: elimar

42.960,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 42960.30
Asus Expertbook P1 P1503CVA-I58512G0D009 I5-13420H 16 GB 1TB SSD 15.6" Fhd Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar-CNT010

Satıcı: elimar

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 42999.00

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 Laptop Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.5 mm
• Derinlik 232.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.61 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-13420H
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I58512G0D009 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.