Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I716512G1D Laptop Fiyatları

Asus 15.6" P1503cva-I716512g1d Core I7 13620H-16Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-Fdos

Satıcı: arestrendy

34.407,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 34407.70
Asus Expertbook P1503CVA-I716512G1D i7-13620H 16 GB 512 GB SSD 15.6" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: kalitebilgisayar38

35.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 35250.00
Asus Nb P1503CVA-I716512G1D I7-13620H 16GB 512GB SSD 15.6 Fdos Notebook - 250 GB - 8 GB

Satıcı: nealayım | 1 yorum

35.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 35600.00
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-I716512G1D Intel® Core™ i7 i7-13620H Full HD 16 GB DDR5- 512 GB SSD (15.6") Freedos

Satıcı: Kuzey Bilgisayar

36.499,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 36499.99
Asus ExpertBook P1503CVA-I716512G1D i7 13620H 16 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ProdosBilisim

37.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 37130.00
Expertbook P1503cva-I716512g1d I7-13620H 16Gb 512Gb Ssd 15.6" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Ensarbilişim

42.974,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 42974.10
ASUS EXPERTBOOK P1 P1503CVA-I716512G1D i7-13620H 16GB 512GB SSD 15.6 FDOS

Satıcı: MAVİTEK BİLGİSAYAR

43.751,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 43751.92
ASUS ExpertBook P1503CVA-I716512G1D i7-13620H 16GB 512GB SSD 15.6 FDOS

Satıcı: Sner Teknoloji

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 45009

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I716512G1D Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I716512G1D Laptop Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I716512G1D Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 359.5 mm
• Derinlik 232.2 mm
• Kalınlık 19.9 mm
• Ağırlık 1.61 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i7
• İşlemci Modeli Intel Core i7-13620H
• İşlemci Temel Frekans 3.60 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.90 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Verimlilik Çekirdeği 6 x Performans Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 16 Adet
• İşlemci Önbellek 24 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• HDMI Özellikleri 4K @ 30Hz
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Dual Band

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri 720p (Kapatılabilir) 2 Adet Mikrofon
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0)
• Pil Gücü 50.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Po (Lityum-Polimer)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD 810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

Asus ExpertBook P1 P1503CVA-I716512G1D Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.