Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Exper TBook P3405CVA-I516512G1D i5-13420H 16 GB 512 GB SSD 14" Free DosDizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
33.625,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 33625.68
Asus Expertbook P3405cva-I516512g1d İ5-13420H 16Gb 512Ssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
33.676,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 33676.20
Asus Expertbook P3405CVA-I516512G1D I5-13420H 16GB 512SSD 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: teknoraks
36.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 36299.00
Asus Expertbook P3405CVA-I516512G1D I5-13420H 16GB Ram 512GB SSD 14" Fhd Freedos Notebook - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Nusrat Bilişim
56.475,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 56475.97
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK