Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D Ultrabook Fiyatları

ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 512GB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop 34.199,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 34209
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 512GB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop 34.199,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 34209
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 512GB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop - 512 GB - 16 GB

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

35.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 35999.00
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 512GB SSD 14inç 60Hz FDos Laptop

Satıcı: Betaplus

36.033,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 36033.62
ExpertBook P3 AMD Ryzen Al 5-330 16GB RAM DDR5 512GB SSD 1" WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop PM3406CKA-R516512G0D 36.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 36779
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 512GB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop

Satıcı: Betaplus

37.477,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 37477.44
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 512GB SSD 14inç 60Hz FDos Laptop

Satıcı: Betaplus

37.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 37599.00
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0Dv1 AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 1TB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop 40.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

8 40409
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0Dv1 AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 1TB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop 40.399,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 40409
Asus ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D-20 Ryzen Al 5-330 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

40.705,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 40705.68
Asus Expertbook P3 Pm3406cka-R516512g0d Ryzen Al5 330 16Gb 512Ssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

41.517,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 41517.10
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0Dv1 AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 1TB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop - 1 TB - 16 GB

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ

42.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 42499.00
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0Dv1 Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 1TB SSD 14inç WUXGA FDos Laptop

Satıcı: Betaplus

42.570,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 42570.22
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 512GB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop

Satıcı: Teknoraks

43.191,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 43191.23
Asus ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D Ryzen AL5 330 16GB 512SSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

44.504,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 44514
Asus ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D-20 Ryzen Al 5-330 16 GB 512 GB SSD 14" Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: newgene

45.707,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

16 45707.00
ASUS ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D AMD Ryzen Al 5-330 16GB DDR5 512GB SSD 14 inç WUXGA 60Hz IPS-Level FreeDos Laptop 51.735,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

17 51745

Asus ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 312.7 mm
• Derinlik 227.1 mm
• Kalınlık 18.0 mm
• Ağırlık 1.34 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi Ryzen AI 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen AI 5 330
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.00 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 1x Zen 5 3x Zen 5c
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 8 MB
• Transistör Mesafesi 4 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 28 W
• İşlemci Teknolojileri Multithreading (SMT) Precision Boost Overdrive

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı AMD Ryzen AI
• NPU TOPS (Int8) 50

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port USB-C 3.2 Gen 2
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.4
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri 2 Adet Mikrofon 1080p (Kapatılabilir)
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Sıvı Dökülmesine Dirençli
• Diğer Özellikler Dirac Audio Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Smart Amp (Amplifikatör)
• Pil Gücü 70.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 820M
• Dahili Grafik Temel Frekans 2800 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AMD Enhanced Virus Protection (NX bit) AMD FreeSync DirectX 12 DisplayPort 2.1 Graphics Core 2 Miracast

Asus ExpertBook P3 PM3406CKA-R516512G0D Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.