Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I516512S0D Ultrabook Fiyatları

Asus Expertbook P5 P5405CSA-I516512S0D Ultra 5 226V 16 GB 512 GB SSD 14" Dos WQXGA Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: OS

40.419,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 40419.06
Asus Expertbook P5 Intel® Core™ Ultra 5 226V 16GB Ram 512GB SSD Laptop 14" 2k Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar P5405CSA-I516512S0D - 512 GB - 16 GB

Satıcı: OS BİLİŞİM | 3 yorum

42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 42999.00
ASUS ExpertBook P5 Intel Core Ultra 5 226V 16GB 512GB SSD 14" FHD Fdos P5405CSA-I516512S0D

Satıcı: OS Bilişim

44.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 44999.00
Asus Expertbook P5 Intel® Core™ Ultra 5 226V 16GB Ram 512GB SSD Laptop 14" 2k Wuxga Freedos Taşınabilir Bilgisayar P5405CSA-I516512S0D Asus Simpro Dock 2 Hediyeli - 512 GB - 16 GB

Satıcı: OS BİLİŞİM

47.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 47299.00
ASUS P5405CSA-I516512S0D, ExpertBook P5, Ultra 5, 14" WQXGA 144Hz IPS, 16Gb DDR5 Ram, 512Gb SSD, Paylaşımlı Ekran K

Satıcı: Ptd Bilişim

47.389,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 47389.23
ASUS ExpertBook P5 Intel Core Ultra 5 226V 16GB 1TB SSD 14" FHD Fdos P5405CSA-I516512S0D

Satıcı: OS Bilişim

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 49999.00
Asus ExpertBook P5 Intel Core Ultra 5 226V 16GB 2TB SSD 14" FHD Win 11 Pro P5405CSA-I516512S0D

Satıcı: OS Bilişim

63.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 64009

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I516512S0D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I516512S0D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I516512S0D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 312 mm
• Derinlik 223.2 mm
• Kalınlık 16.4 mm
• Ağırlık 1.27 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 5
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 5 226V
• İşlemci Temel Frekans 2.10 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.50 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.10 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.50 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 8 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 7.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 40
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Türü LPDDR5x

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Kapatılabilir Kızılötesi 2 Adet Mikrofon 1080p FHD
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Smart Amp (Amplifikatör)
• Pil Gücü 63.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics 130V
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.85 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.2 Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I516512S0D Ultrabook Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.