5.0 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultrabook Fiyatları

ASUS ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32Gb Ram 1Tb Ssd 14" WQXGA FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: OS Bilişim

55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 55999.00
Asus Expertbook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32 GB 1 TB SSD 14" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk | 2 yorum

56.499,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 56499.64
Asus Expertbook P5 P5405csa-I7321tbs0d Ultra 7 258V 32Gb Ram 1Tb Ssd 14" Wqxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - Yapay Zeka Destekli

Satıcı: 7Renk

56.499,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 56499.70
Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra7 258V 32GB 1TBSSD 14" WQXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: OS Bilişim

56.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 57009
Asus Expertbook P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32GB Ram 512GB SSD 14" Wqxga IPS Freedos Dizüstü Bilgisayar Asus Simpro Dock 2 Hediyeli - 512 GB - 32 GB

Satıcı: OS BİLİŞİM

58.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 58299.00
Asus ExpertBook P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32Gb Ram 1Tb Ssd 14" WQXGA IPS FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk | 4 yorum

58.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 58599.00
ASUS ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32Gb Ram 1Tb Ssd 14" WQXGA FreeDos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

58.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 58799.00
Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32GB 1TBSSD 14" QHD+ FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7RENK

58.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 58799.00
Asus Expertbook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32 GB 1 TB SSD 14" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: hmdbilgisayar

59.238,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 59238.33
Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32GB 1TBSSD 14" QHD+ FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: netsipariş

59.593,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 59593.39
Asus Expertbook P5 P5405csa-I7321tbs0d Ultra 7-258V 32Gb 1Tb Ssd O/B Intel Arc 140V 14" Dos Notebook

Satıcı: Netsiparis

60.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 60299.00
ASUS 14 P5405CSA-I7321TBS0D ULTRA 7 258V-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-FDOS

Satıcı: onlinealisverisyap

62.183,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 62183.00
Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32GB 1TBSSD 14" QHD+ FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: netsiparis

63.411,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

13 63411.50
Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultra 7 258V 32GB 1TBSSD 14" QHD+ FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

68.380,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 68380.20

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultrabook Fiyat Geçmişi

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultrabook Temel Özellikleri

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultrabook Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 312 mm
• Derinlik 223.2 mm
• Kalınlık 16.4 mm
• Ağırlık 1.27 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 258V
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 2.20 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 3.70 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 8 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 4 x Performans Çekirdeği 4 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 3 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel High Definition Audio Intel Image Processing Unit 7.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 47
• NPU Diğer Özellikler Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Türü LPDDR5x

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

• Harici Grafik İşlemcisi (GPU) Yok

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Var
• Kamera Özellikleri Windows Hello Desteği (Yüz Tanıma) Kapatılabilir Kızılötesi 2 Adet Mikrofon 1080p FHD
• Diğer Özellikler Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM 2.0) Smart Amp (Amplifikatör)
• Pil Gücü 63.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Darbelere Dayanıklılık Var
• Dayanıklılık Standardı MIL-STD-810H

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Arc Graphics 140V
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.95 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.2 GPU Peak TOPS (Int8) 64 Intel Deep Learning Boost Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 1 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6 Ray Tracing X-cores 8

Asus ExpertBook P5 P5405CSA-I7321TBS0D Ultrabook Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mehmet D**** Profil Resmi

10 yorum

Mehmet D**** Cihazda 5.4 Bluetooth ve wifi7 var bilginize @epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Mehmet D**** Mesajınız için teşekkürler, üretici beyanına göre ürün bilgisi doğru gözükmekte. Bkz: https://www.asus.com/tr/laptops/for-work/expertbook/expertbook-p5-p5405/techspec/
Ayrıca, ürünün satışa sunulduğunda sahip olduğu özellikleri belirtmekteyiz, daha sonraki güncellemeler (işletim sistemi ve bluetooth vs) takip edilmemektedir.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.