Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Kinzy Teknoloji
34.703,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 34703.00 ASUS G513IE-HN065 AMD / R7-4800 / 16GB / 512GB / 4GB RTX3050TI / 15.6" / FREEDOSSatıcı: Kinzy
35.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 35099.00 ASUS G513IE-HN065 AMD / R7-4800 / 16GB / 512GB / 4GB RTX3050TI / 15.6" / FREEDOSSatıcı: KİNZY TEKNOLOJİ
35.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 35749.00 "Asus ROG Strix G15 G513IE-HN065 Ryzen7 4800H 16GB 512SSD RTX3050Ti 15.6"" FullHD FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar"Satıcı: Zitek Bilişim
38.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
4 38399.00 Asus Rog Strix G513ıe-Hn065 Amd Ryzen 7 4800H 16Gb 512Gb Ssd Rtx3050ti Freedos 15.6" Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Zitek Bilişim
38.599,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 38599.03 Asus Rog Strix G15 G513IE-HN065 R7-4800H 16 GB 512 GB SSD RTX3050Ti 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 38999.00 Asus ROG Strix AMD Ryzen 7 4800H 64 GB 2 TB SSD RTX3050Ti Windows 10 Home 15.6" G513IE-HN065 Zi819Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
62.219,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 62229.07