Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknorya
56.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 56949.00 ASUS Rog Strix G16 Intel i9 14900HX 16GB 512GB SSD RTX4060-140Watt 165Hz Dos 16 WUXGASatıcı: Teknorya
56.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 56999.00 Asus Rog Strix G16 G614JVR-N3098 i9-14900HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16" Dos WUXGA Dizüstü BilgisayarSatıcı: TeknoryaBilişim
58.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 58749.00 Asus Rog Strix G16 G614JVR-N3098 Intel Core I9 14900HX 16 GB 512 GB SSD Rtx 4060-140WATT 165 Hz Freedos 16" Wuxga Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya | 1 yorum
58.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 59009 Asus Rog Strix G16 G614JVR-N3098 Intel Core i9 14900HX 16 GB 512 GB SSD RTX 4060-140Watt 165 Hz Freedos 16\" WUXGA Taşınabilir BilgisayarSatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM
59.024,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 59034 Asus Rog Strix G16 G614Jvr-N3098 I9 14900Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx4060 Dos 16 Wuxga Koyu GriSatıcı: Teknorya
59.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 59749.00 Asus Rog Strix G16 G614JVR-N3098 Intel Core i9 14900HX 16 GB 512 GB SSD RTX 4060-140Watt 165 Hz Freedos 16" WUXGA Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
61.062,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
7 61062.94 Asus Rog Strix G16 G614JVR-N3098 Intel Core i9 14900HX 16 GB 512 GB SSD RTX 4060-140Watt 165 Hz Freedos 16 WUXGA Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknorya
61.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 61699.00 Asus Rog Strix G16 G614JVR-N3098 i9 14900HX 16 GB 512 GB SSD RTX 4060-140Watt 165 Hz Dos 16" WUXGASatıcı: TEKNORYA BİLİŞİM HİZMETLERİ
64.946,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
9 64956.32