Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA13-S5110A13 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 1TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
160.437,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 160437.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA13-S5110A13 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 1tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
166.612,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 166612.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA13-S5110A13 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 1TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
170.390,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 170400.83
Asus ROG Strix G16 G614FRA13-S5110A13 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 1TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
172.452,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
4 172452.01
Asus Rog Strix G16 G614FRA13-S5110A13 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 1tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
173.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 173849.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA13-S5110A13 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 1tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
177.349,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 177349.27
Asus ROG Strix G16 G614FRA13-S5110A13 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 1TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
182.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
7 182999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra13-S5110a13 Amd Ryzen 9 9955Hx 16Gb 1Tb Ssd Rtx5070tı Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
182.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 182999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK