Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA14-S5110A14 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 1TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
166.058,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 166058.68
Asus Rog Strix G16 G614FRA14-S5110A14 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 1tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
172.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 172450.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA14-S5110A14 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 1TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
176.361,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 176371.24
Asus ROG Strix G16 G614FRA14-S5110A14 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 1TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
178.494,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 178494.64
Asus Rog Strix G16 G614FRA14-S5110A14 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 1tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
183.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 183349.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA14-S5110A14 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 1tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
187.040,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 187040.54
Asus ROG Strix G16 G614FRA14-S5110A14 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 1TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
192.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 192999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra14-S5110a14 Amd Ryzen 9 9955Hx 32Gb 1Tb Ssd Rtx5070tı Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
192.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 192999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK