Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA27-S5110A27 AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
201.475,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 201475.55
Asus Rog Strix G16 G614FRA27-S5110A27 Amd Ryzen 9 9955HX 64GB 2tb SSD RTX5070TI Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
209.230,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
2 209230.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA27-S5110A27 AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
213.975,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 213985.42
Asus ROG Strix G16 G614FRA27-S5110A27 AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
216.563,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 216563.83
Asus Rog Strix G16 G614FRA27-S5110A27 Amd Ryzen 9 9955HX 64GB 2tb SSD RTX5070TI Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
232.749,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
5 232749.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA27-S5110A27 Amd Ryzen 9 9955HX 64GB 2tb SSD RTX5070TI Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
237.435,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
6 237435.14
Asus ROG Strix G16 G614FRA27-S5110A27 AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
244.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 244999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra27-S5110a27 Amd Ryzen 9 9955Hx 64Gb 2Tb Ssd Rtx5070tı Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
244.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 244999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK