Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA28-S5110A28 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
166.621,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 166621.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA28-S5110A28 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
173.034,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 173034.00
Asus ROG Strix G16 G614FRA28-S5110A28 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
179.099,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 179099.11
Asus Rog Strix G16 G614FRA28-S5110A28 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
179.549,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 179549.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA28-S5110A28 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
183.164,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
5 183164.03
Asus ROG Strix G16 G614FRA28-S5110A28 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
188.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
6 188999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra28-S5110a28 Amd Ryzen 9 9955Hx 16Gb 2Tb Ssd Rtx5070tı Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
188.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
7 188999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK