Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA29-S5110A29 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
172.242,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 172242.67
Asus Rog Strix G16 G614FRA29-S5110A29 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
178.872,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 178872.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA29-S5110A29 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
182.928,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
3 182938.89
Asus ROG Strix G16 G614FRA29-S5110A29 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
185.141,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
4 185141.74
Asus Rog Strix G16 G614FRA29-S5110A29 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
189.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 189049.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA29-S5110A29 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: elimar
192.855,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 192855.30
Asus ROG Strix G16 G614FRA29-S5110A29 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
198.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
7 198999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra29-S5110a29 Amd Ryzen 9 9955Hx 32Gb 2Tb Ssd Rtx5070tı Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
198.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 198999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK