Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA30-S5110A30 AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
198.664,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 198664.73
Asus Rog Strix G16 G614FRA30-S5110A30 Amd Ryzen 9 9955HX 64GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
206.311,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 206311.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA30-S5110A30 AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
210.990,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 sn önce
3 211000.22
Asus ROG Strix G16 G614FRA30-S5110A30 AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
213.542,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 213542.52
Asus Rog Strix G16 G614FRA30-S5110A30 Amd Ryzen 9 9955HX 64GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
230.849,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
5 230849.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA30-S5110A30 Amd Ryzen 9 9955HX 64GB 2tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: elimar
235.496,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 235496.89
Asus ROG Strix G16 G614FRA30-S5110A30 AMD Ryzen 9 9955HX 64GB 2TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
242.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
7 242999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra30-S5110a30 Amd Ryzen 9 9955Hx 64Gb 2Tb Ssd Rtx5070tı Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
242.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 242999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK