Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA43-S5110A43 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 4TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
176.178,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 176178.20
Asus Rog Strix G16 G614FRA43-S5110A43 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 4tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 4 TB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
182.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 182959.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA43-S5110A43 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 4TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
187.108,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 187118.59
Asus ROG Strix G16 G614FRA43-S5110A43 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 4TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
189.372,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 189372.00
Asus Rog Strix G16 G614FRA43-S5110A43 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 4tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
190.949,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
5 190949.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA43-S5110A43 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 4tb SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 4 TB - 16 GB
Satıcı: elimar
194.793,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 194793.56
Asus ROG Strix G16 G614FRA43-S5110A43 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 4TB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
200.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 200999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra43-S5110a43 Amd Ryzen 9 9955Hx 16Gb 4Tb Ssd Rtx5070tı Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
200.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 200999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK