Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA55-S5110A55 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
160.718,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 160718.23
Asus Rog Strix G16 G614FRA55-S5110A55 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070TI Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
166.904,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 166904.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA55-S5110A55 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
170.689,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
3 170699.45
Asus Rog Strix G16 G614FRA55-S5110A55 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070TI Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
171.949,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
4 171949.05
Asus ROG Strix G16 G614FRA55-S5110A55 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
172.754,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
5 172754.24
Asus Rog Strix G16 G614FRA55-S5110A55 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070TI Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: elimar
175.411,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
6 175411.02
Asus ROG Strix G16 G614FRA55-S5110A55 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Windows 11 Pro 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
180.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
7 180999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra55-S5110a55 Amd Ryzen 9 9955Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx5070tı Windows 11 Pro 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
180.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
8 180999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK