Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA58-S5110A58 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
157.907,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
1 157907.41
Asus Rog Strix G16 G614FRA58-S5110A58 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
163.985,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
2 163985.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA58-S5110A58 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
167.704,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
3 167714.25
Asus ROG Strix G16 G614FRA58-S5110A58 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
169.732,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 169732.93
Asus Rog Strix G16 G614FRA58-S5110A58 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
170.049,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 170049.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA58-S5110A58 Amd Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: elimar
173.472,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
6 173472.76
Asus ROG Strix G16 G614FRA58-S5110A58 AMD Ryzen 9 9955HX 16GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
178.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
7 178999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra58-S5110a58 Amd Ryzen 9 9955Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx5070tı Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
178.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 178999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK