Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus ROG Strix G16 G614FRA59-S5110A59 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
163.529,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 163529.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA59-S5110A59 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 512GB SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Arez Teknoloji
169.823,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 169823.00
ASUS ROG Strix G16 G614FRA59-S5110A59 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
173.674,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 173684.66
Asus ROG Strix G16 G614FRA59-S5110A59 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Arez Teknoloji
175.775,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 175775.56
Asus Rog Strix G16 G614FRA59-S5110A59 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 512GB SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: Elimar
179.549,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
5 179549.05
Asus Rog Strix G16 G614FRA59-S5110A59 Amd Ryzen 9 9955HX 32GB 512GB SSD RTX5070TI Freedos 16" Wqxga 240Hz 500NIT IPS Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 32 GB
Satıcı: elimar
183.164,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 183164.03
Asus ROG Strix G16 G614FRA59-S5110A59 AMD Ryzen 9 9955HX 32GB 512GB SSD RTX5070Ti Freedos 16" WQXGA 240Hz 500Nit IPS Taşınabilir Bilgisayar Satıcı: elimar
188.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
7 188999.00
Asus Rog Strix G16 G614fra59-S5110a59 Amd Ryzen 9 9955Hx 32Gb 512Gb Ssd Rtx5070tı Freedos 16" Wqxga 240Hz 500Nıt Ips Taşınabilir Bilgisayar
Satıcı: Elimar
188.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 188999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK