Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 2 yorum
81.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 82009 ASUS ROG Strix G16 8GB RTX4070 140w Intel i9-14900HX 32GB RAM 1TB SSD 16" FHD+ 165HzSatıcı: GpnTeknoloji
81.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 81999.00 Asus ROG Strix G16 G614JIR-N3005 8GB RTX4070 140w 14. Nesil Intel i9-14900HX 32GB RAM 1TB SSD 16 inç FHD+ 165HzSatıcı: GpnTeknoloji
82.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
3 82999.00 Asus ROG Strix G16 G614Jir-N3005 i9 14900Hx 16" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 Fhd+ 165 Hz FreeDOS Gaming LaptopSatıcı: GpnTeknoloji
83.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 83999.00 Asus Rog Strix G16 G614jır-N3005 8Gb Rtx4070 140W 14. Nesil Intel İ9-14900Hx 32Gb Ram 1Tb Ssd 16 İnc Fhd+ 165HzSatıcı: GpnTeknoloji
86.089,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
5 86089.39 Asus ROG Strix G16 G614JIR-N3005 8GB RTX4070 140w 14. Nesil Intel i9-14900HX 32GB RAM 1TB SSD 16 inç FHD+ 165HzSatıcı: GpnTeknoloji
88.296,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 88296.81 Asus ROG Strix G16 G614JIR-N3005 8GB RTX4070 140w 14. Nesil Intel i9-14900HX 32GB RAM 1TB SSD 16 inç FHD+ 165Hz 92.589,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 92599 Asus ROG Strix G16 G614JIR-N3005 Intel Core i9 14900HX 32GB RAM 1TB SSD 8GB RTX 4070 FreeDOS 16 inç Koyu Gri Dizüstü BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji
93.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 93999.00