Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
GPU Modeli:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3243 Laptop Fiyatları

Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3243 i9-14900HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Smallman

90.239,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 90239.06
Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3243 i9-14900HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: alldaybilisim

90.830,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 90830.50
ASUS ROG Strix G16 G614JVR-N3243 8GB RTX4060 140w Intel Core i9-14900HX 16GB 512GB SSD 16"FHD+ 165Hz

Satıcı: netsiparis

95.664,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 95674.8
Binbir Göz Bilgisayar Asus Rog Strix G16 G614JVR-N3243 Intel I9 14900HX 16GB 512GB RTX4060 165 Hz Freedos 16" Notebook

Satıcı: Smallman

96.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 96099.00
Asus Rog Strix G16 G614JVR-N3243 Intel i9 14900HX 16GB 512GB RTX4060 165 Hz FreeDOS 16" Notebook - 8 GB - 250 GB

Satıcı: Allday Bilişim Teknolojileri | 2 yorum

96.628,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 96628.19
Asus Rog Strix G16 G614jvr-N3243 Intel İ9 14900Hx 16Gb 512Gb Rtx4060 165 Hz Freedos 16" Notebook

Satıcı: Smallman

96.671,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 96671.00
Asus Rog Strix G16 G614Jvr-N3243 İntel İ9 14900Hx 16Gb 512Gb Rtx4060 165 Hz Freedos 16" Notebook

Satıcı: pazareyle

97.283,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 97283.30
Asus Rog Strix G16 G614jvr-N3243 İntel İ9 14900Hx 16Gb 512Gb Rtx4060 165 Hz Freedos 16" Notebook

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

97.447,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 97447.60
Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3243 8GB RTX4060 140w Intel Core i9-14900HX 16GB RAM 512GB SSD 16 inç FHD+ 165Hz

Satıcı: SMALLMAN

104.696,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 104696.63
Asus Rog Strix G16 I9-14900HX G614JVR-N3243-00 24GB 512GB RTX4060 8gb Freedos 16" Wuxga Gaming Laptop

Satıcı: elimar

200.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 200000.00
Asus Rog Strix G16 I9-14900HX G614JVR-N3243-01 32GB 512GB RTX4060 8gb Freedos 16" Wuxga Gaming Laptop

Satıcı: elimar

200.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 200000.00

Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3243 Laptop Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3243 Laptop Temel Özellikleri

Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3243 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 354.0 mm
• Derinlik 264.0 mm
• Kalınlık 30.4 mm
• Ağırlık 2.50 kg
• Renk Siyah

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i9
• İşlemci Modeli Intel Core i9-14900HX
• İşlemci Temel Frekans 2.20 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.80 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.60 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.10 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 24 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 8 x Performans Çekirdeği (2.2 - 5.8 GHz) 16 x Verimlilik Çekirdeği (1.6 - 4.1 GHz)
• Sanal Çekirdek 32 Adet
• İşlemci Önbellek 36 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thermal Velocity Boost Intel Thread Director Intel Turbo Boost Max Technology 3.0 Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

HARİCİ GRAFİK HARİCİ GRAFİK

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 2 (10 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port G-Sync (x1) Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 Gen 2 (x1)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery (x1)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri FRL Desteği
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kamera Özellikleri Gürültü Engelleme 2 Adet Mikrofon 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri 4 Bölgeli RGB Aydınlatma
• Diğer Özellikler Amplifikatör AURA SYNC (Aydınlatma) Dolby Atmos Ses Güvenilir Platform Modülü (TPM) Hi-Res Sertifikası (Kulaklık İçin) 2 Adet Hoparlör
• Pil Gücü 90.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 4 Hücreli
• Pil Özellikleri Li-Ion (Lityum-İyon)
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli 14.Nesil İşlemciler İçin Intel UHD Grafik
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.65 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Asus ROG Strix G16 G614JVR-N3243 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.