Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix G16 G614PH-RV056AT53 R9-8940HX 24 GB 1 TB SSD RTX5050 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: atatech
82.340,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 82340.24
Asus Rog Strix G16 Amd Ryzen 9 8940HX 24-Gbddr5 1 Tbssd RTX5050-8GB 115W Windows 11 Home 16" 165Hz Wuxga G614PH-RV056AT53 - 1 TB - 24 GB
Satıcı: ATATECH
89.455,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 89455.00
ASUS Rog Strix G16 R9 8940HX 24GB 1TB SSD RTX5050/8GB 165Hz 16" WUXGA W11H Gaming Laptop G614PH Satıcı: PER4MANCE
95.444,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 95444.45
ASUS Rog Strix G16 R9 8940HX 24GB 1TB SSD RTX5050/8GB 165Hz 16" WUXGA W11H Gaming Laptop G614PH Satıcı: Per4mance
98.761,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 98761.91
Asus Rog Strix G16 R9 8940Hx 24Gb 1Tb Ssd Rtx5050/8Gb 165Hz 16" Wuxga W11h Gaming Laptop G614ph
Satıcı: Per4mance
100.516,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 100516.20
Asus Rog Strix G16 G614PH Amd Ryzen 9 8940HX Aı 24GB GB 1tb SSD 8GB/RTX5050 Gddr7 115W 16" Wuxga 165Hz 300NİTS Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar WARV057H03+ZETTAÇANTA - 1 TB - 24 GB
Satıcı: Per4mance
104.026,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 104026.98
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK