Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix G16 G614PM-S5062HMF15 R9-8940HX 40 GB 4 TB SSD 8 GB RTX5060 16" Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
126.053,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 126053.06
Asus ROG Strix G16 Ryzen9-8940HX 40-GBDDR5 4 TBSSD RTX5060 (8GB-GDDR7) 16" WQXGA 240Hz Freedos + S.Çantası G614PM-S5062HMF15 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
128.819,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 128819.05
Asus Rog Strix G16 RYZEN9-8940HX 40-Gbddr5 4 Tbssd RTX5060 (8gb-Gddr7) 16" Wqxga 240Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası G614PM-S5062HMF15 - 4 TB - 40 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
131.062,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 131062.13
Asus ROG Strix G16 Ryzen9-8940HX 40-GBDDR5 4 TBSSD RTX5060 (8GB-GDDR7) 16" WQXGA 240Hz Freedos + HMF Sırt Çantası G614PM-S5062HMF15 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
140.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
4 140749.00
Asus Rog Strix G16 RYZEN9-8940HX 40-Gbddr5 4 Tbssd RTX5060 (8gb-Gddr7) 16" Wqxga 240Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası G614PM-S5062HMF15 Satıcı: Elimar
145.349,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
5 145349.05
Asus Rog Strix G16 RYZEN9-8940HX 40-Gbddr5 4 Tbssd RTX5060 (8gb-Gddr7) 16" Wqxga 240Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası G614PM-S5062HMF15 - 4 TB - 40 GB
Satıcı: elimar
148.734,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 148734.04
Asus ROG Strix G16 Ryzen9-8940HX 40-GBDDR5 4 TBSSD RTX5060 (8GB-GDDR7) 16" WQXGA 240Hz Freedos + HMF Sırt Çantası G614PM-S5062HMF15 Satıcı: elimar
152.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
7 152999.00
Asus Rog Strix G16 Ryzen9-8940Hx 40-Gbddr5 4 Tbssd Rtx5060 (8Gb-Gddr7) 16" Wqxga 240Hz Freedos + Hmf Sırt Çantası G614pm-S5062hmf15
Satıcı: Elimar
152.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
8 152999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK