Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix G16 G614PM-S5062HMF36 R9-8940HX 16 GB 2 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W11H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
111.342,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 111342.06
Asus ROG Strix G16 Ryzen9-8940HX 16-GBDDR5 2 TBSSD RTX5060 (8GB-GDDR7) 16" WQXGA 240Hz Win 11 Home + S.Çantası G614PM-S5062HMF36 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
113.761,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
2 113761.55
Asus Rog Strix G16 RYZEN9-8940HX 16-Gbddr5 2 Tbssd RTX5060 (8gb-Gddr7) 16" Wqxga 240Hz Windows 11 Home + Hmf Sırt Çantası G614PM-S5062HMF36 - 2 TB - 16 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
115.786,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 115786.03
Asus ROG Strix G16 Ryzen9-8940HX 16-GBDDR5 2 TBSSD RTX5060 (8GB-GDDR7) 16" WQXGA 240Hz Windows 11 Home + HMF Sırt Çantası G614PM-S5062HMF36 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
124.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 124199.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK