Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asus Rog Strix G16 G614PM-S5062HMF65 R9-8940HX 40 GB 1 TB SSD 8 GB RTX5060 16" W10H Dizüstü Bilgisayar Satıcı: hmfteknoloji
119.520,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 119520.06
Asus ROG Strix G16 Ryzen9-8940HX 40-GBDDR5 1 TBSSD RTX5060 (8GB-GDDR7) 16" WQXGA 240Hz Win 10 Home + S.Çantası G614PM-S5062HMF65 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
122.074,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
2 122074.05
Asus Rog Strix G16 RYZEN9-8940HX 40-Gbddr5 1 Tbssd RTX5060 (8gb-Gddr7) 16" Wqxga 240Hz Windows 10 Home + Hmf Sırt Çantası G614PM-S5062HMF65 - 1 TB - 40 GB
Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
124.251,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 124251.13
Asus ROG Strix G16 Ryzen9-8940HX 40-GBDDR5 1 TBSSD RTX5060 (8GB-GDDR7) 16" WQXGA 240Hz Windows 10 Home + HMF Sırt Çantası G614PM-S5062HMF65 Satıcı: HMF TEKNOLOJİ
133.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 133349.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK